Stel uw MVO-diensten voor op de MVO contactdag
Het kenniscentrum MVO Vlaanderen organiseert een MVO-contactdag op 25 mei 2010 in Leuven (Provinciehuis) en één op 20 oktober 2010 in Gent (PAC).
De doelstelling is om bedrijven en organisaties een overzicht te geven van recente trends, goede praktijken, nuttige instrumenten en stimulerende subsidies op vlak van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen in Vlaanderen.
Bedrijven en organisaties kunnen kiezen tussen verschillende workshops die de belangrijkste MVO-thema’s behandelen. Ze doen zo gerichte basiskennis op in een kort tijdsbestek. De thema’s van de workshops zijn de kapstokken van uw MVO-diensten. In de workshops worden de praktijkvoorbeelden, instrumenten, projecten en ondersteuningsmaatregelen naar uw voorkeur voorgesteld.
U krijgt de kans om uw instrumenten, praktijkvoorbeelden, projecten en ondersteuningsmaatregelen voor te stellen in één of twee workshops!
Werkwijze
1. U duidt in bijgevoegd overzicht de workshop aan waarin uw MVO-dienst past (max. 2 keuzes per organisatie) en de locatie waar u wenst deel te nemen. U bezorgt dit formulier uiterlijk op maandag 22 maart per mail aan mvosessies@mvovlaanderen.be
2. MVO Vlaanderen verbindt de voorkeuren van alle deelnemende dienstverleners met de mogelijkheden van de sessies (max. 3 aanbieders per workshop)
3. MVO Vlaanderen brengt u op de hoogte van de verdeling van de aanbodverstrekkers over de workshops en vraagt uw goedkeuring
4. U stemt met uw collega-aanbodverstrekkers af over de onderlinge tijdsverdeling en concrete invulling van de workshop. U bezorgt MVO Vlaanderen een korte beschrijving van de inhoud van de workshop.
Mogelijkerwijze vult u dus samen met één of twee andere aanbodverstrekkers - geen rechtstreekse concurrenten - een workshop in, wat betekent dat de MVO-diensten naast elkaar worden voorgesteld. Bij de samenstelling van de workshops houdt MVO Vlaanderen rekening met complementariteit van het aanbod. De thematische aanpak maakt dat de deelnemer/ondernemer een overzicht krijgt van de beschikbare MVO-diensten in dat thema.
De deelnemers
Dat zijn KMO’s en VZW’s gevestigd in Vlaanderen die op zoek zijn naar ondersteuning in hun MVO-ambities. MVO Vlaanderen voert directe promotie en sluit partnerschappen met diverse organisaties (algemeen en sectorspecifiek) die bedrijven vertegenwoordigen. De deelnemers volgen twee workshops naar keuze.
Verloop van de contactdag
• Onthaal: 15u30 – 16u
• Plenaire inleiding en voorstelling van de workshops en de diensten van de aanbodverstrekkers: 16u -16u45
• Workshop keuze 1: 16u50 - 18u20
• Workshop keuze 2: 18u30 – 20u
• Netwerkreceptie: 20u – 21u
Doorlopend - en zeker tijdens de netwerkreceptie en het onthaal - kunnen de aanbodverstrekkers hun diensten op een beursvloer bekend maken.
Uw voordeel
MVO Vlaanderen zorgt voor de promotie van uw MVO-diensten onder de aanwezigen van de MVO-contactdag en de lezers van de website en de nieuwsbrief (950 abonnees). De naam van uw organisatie en dienst wordt meegenomen in verdere communicatie en aldus verder bekendgemaakt.
De MVO-contactdagen worden op initiatief van de Minister bevoegd voor Sociale Economie georganiseerd. Ze stellen informatieuitwisseling en netwerking centraal en willen nuttige praktijken van MVO verspreiden.
Meer informatie op: 03 205 91 69 en mvosessies@mvovlaanderen.be
