Praktijkvoorbeeld Secure Truckstop 26bis op het seminarie ‘MVO: ook voor u’
Op 27 september organiseert MVO Vlaanderen een seminarie ‘MVO: ook voor u’ in het Provinciaal Administratief Centrum in Hasselt. Na een theoretische inleiding vertelt Lode Schops, zaakvoerder van Secure Truckstop 26bis, hoe hij zijn MVO beleid vorm geeft.
Secure Truckstop 26BIS is te vinden vlakbij Lummen langs de A13/E313. Deze extra beveiligde parking voor trucks is eind 2009 geopend en het succes groeit. Er zijn deugdelijke toiletten, ruime douches, een restaurant met gezonde voeding en natuurlijk een hek er omheen en camerabewaking.
Secure Truckstop 26bis geeft op verschillende manieren aandacht aan duurzaam ondernemen. Op milieuvlak bv. door het gebruik van groene energie en vloeren van gerecycleerde petflessen. Lode Schops: ‘deze zaken zijn soms een beetje duurder, maar dat hebben we er voor over; het is een bewuste keuze die we maken’. Op personeelsvlak door laaggeschoolde en langdurige werklozen aan het werk te stellen.
Lode Schops zal op het seminarie meer uitleg geven bij de vertaling van zijn MVO engagement in goede bedrijfsvoering. Zoals hij zelf zegt: ‘MVO is een proces dat nooit af is. We hebben al één en ander gedaan, maar er staat nog meer op onze planning’.
Benieuwd? Schrijf u in voor het seminarie via: http://www.werk.be.projectinfo.be/nl_BE/home/events/mvo-seminarie-27-september.html
Een voorsmaakje n.a.v. de opening van de zaak, ziet u op: http://www.youtube.com/watch?v=R1y-VBIHu8k
