- Grafisch ontwerpbureau McIllus betrekt stakeholders bij het uitwerken van missie en visie

McIllus is een grafisch ontwerpbureau, dat zijn diensten zowel aan zelfstandigen, KMO’s als multinationals aanbiedt. Het bureau geeft een creatieve toets aan brochures, flyers, catalogi, websites, enz. Zaakvoerder Kris Van Den Berge is al bijna 12 jaar aan de slag als zelfstandig grafisch ontwerper. Daarnaast is Tina, de echtgenote van Kris, mee gestapt in de zaak en al meer dan 5 jaar actief op de markt van de creatieve doopsuiker, dit voor geboorte, communie, huwelijk, enz. onder de naam Ottodil.
Meer informatie- Mediatie als hulpmiddel voor een sterk MVO-beleid
Ondernemingen maken deel uit van de samenleving. Ze vormen geen geïsoleerde instituties, maar beïnvloeden en worden beïnvloed door tal van groepen en individuen. Wederzijdse dialoog en overleg tussen de stakeholders is daarom onontbeerlijk om de verschillende verwachtingen en belangen op elkaar af te stemmen. Hierbij zullen ook vaak conflicten ontstaan. Deze conflicten hoeven niet te escaleren maar kunnen op een meer constructieve en dus maatschappelijk verantwoorde manier opgelost worden via mediatie. Het opteren voor mediatie als vorm van conflictoplossing is een bewuste keuze van de onderneming en het toont respect voor de relatie met de stakeholders.
Meer informatie- Mens, milieu en portemonnee
De Kringwinkel Hageland maakt sinds 1996 werk van ‘hergebruik’. Door de drie fundamentele doelstellingen van De Kringwinkel Hageland - creatie van zoveel mogelijk sociale tewerkstelling, beschermen van het leefmilieu en degelijkheid tegen lage prijzen – is hij een voorbeeld van maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO). Belangrijke beslissingen worden gemeten aan de drie P’s (People, Planet, Profit). Of zoals directeur Paul Stessens het noemt: “Mens, milieu en portemonnee”.
Meer informatie- Vlaamse Overheid geeft interactieve infosessie over MVO-onderzoeksproject 2011
MVO is een thema dat de afgelopen jaren steeds belangrijker werd. Ondernemingen en organisaties worden geconfronteerd met een vraag naar meer duurzaamheid en transparantie in hun activiteiten vanuit de samenleving, vanuit consumenten, werknemers, NGO's, beleidsmakers en andere ondernemingen. Maar hoe kunnen bedrijven en organisaties hieraan concreet tegemoet komen? Hoe kan de overheid hen hierbij helpen? Wat kan de rol van de bedrijfsorganisaties zijn? Om op die vragen een antwoord te kunnen bieden, startte het departement Werk en Sociale Economie twee projecten op.
Meer informatie
Bedrijf en buurt (verwijderen) verfijnd met Praktijkvoorbeelden (verwijderen) en Grafische sector, papier, karton (verwijderen) 1 - 4 van 4 resultaten
Verfijn uw zoekactie
Geen verfijning mogelijk.
