Pioniersprijs Diversiteit

Op 11 februari 2009 reikten het Ondernemersplatform Diversiteit en Jobkanaal voor de tweede maal de Pioniersprijs Diversiteit uit.

Net als vorig jaar werden met deze prijs twee bedrijven in de bloemetjes gezet die op innovatieve wijze werk maken van diversiteit en een voorbeeldrol spelen naar andere ondernemingen toe. Goed werk verdient immers een prijs, zeker wanneer dit andere bedrijven er toe kan aanzetten hetzelfde te doen.

Voor meer info over het event of de Pioniersprijs Diversiteit kan u terecht op het Jobkanaal secretariaat van UNIZO (02/238.07.16) of op de website van Jobkanaal en website van Ondernemersplatform Diversiteit.

Uw selectie

  • Diversiteit
  • Praktijkvoorbeelden
  • Bank, verzek., post, telecom
Terug naar selectie


Navigatie


Zoeken



© MVO Vlaanderen Koning Albert-II laan 35 bus 20, 1030 Brussel info@mvovlaanderen.be tel. 03 205 91 69 disclaimer naar boven
Deze website draagt het Anysurferlabel, een Belgisch kwaliteitslabel voor toegankelijke websites. Meer informatie vindt u op www.anysurfer.be AnySurfer, Belgisch kwaliteitslabel voor toegankelijke websites